Partneři

  • Partneři
  • Partneři

Přihláška

Nožíři, prodejci nožů, výrobci a prodejci nožířských materiálů a strojů,
máte-li zájem o účast a prezentaci na festivalu, zašlete nám prosím závaznou přihlášku (DOC ke stažení zde nebo dole na této stránce) e-mailem na knifest@seznam.cz, přiložte 1 až 12 fotek vašich výrobků nebo sortimentu vašeho obchodu a kontakt na svou osobu (jméno, jméno firmy, e-mail, nejlépe i telefon). Vaše prezentace bude umístěna na těchto stránkách formou galerie. Můžete si zřídit i tzv. prémiový účet s navýšenou kapacitou fotek v galerii, a řadou dalších výhod (možností vkládání komentářů apod.).

Informace pro vystavovatele:

Parkování a ubytování ve vlastních stanech je zajištěno na vyhrazeném pozemku (viz plánek prostoru). Pokud se budete chtít ubytovat v hotelu či penzionu - několik jich je k dispozici v blízkém okolí. Výstavné ve výši 500 Kč se platí osobně na místě, nebo předem bankovním převodem. (V případě zájmu o zřízení prémiového úču je vyžadována platba předem).
Vystavovatel má právo na jeden stůl, zapůčený od organizátorů a dvě židle - pokud se jeho sortiment na jeden stůl nevejde, může si (bez doplatku) dovézt ještě jeden svůj stůl navíc. Jídlo a občerstvení je zajištěno na místě (ranní koblížek a káva pro vystavovatele je samozřejmostí :-).
Děkujeme za projevený zájem a doufáme, že vás na Knifestu přivítáme mezi vystavovateli.

S pozdravem pořadatelé:

Petr Jakovec (Lotrhou)
Jiří Hrála (Želva)
Ondřej Sládek (Fakír)

Ke stažení